Strony internetowe

Strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe w różnych technologiach

 

Tworzymy nowoczesne strony internetowe, nie tylko dobrze wyglądające, ale również efektywne i dobrze pozycjonujące się w wyszukiwarkach.

Internet nie zna granic, lecz siedzibą naszej firmy jest Kraków i to z Krakowa i okolic mamy najwięcej Klientów, z którymi możemy się spotkać i omówić ich oczekiwania.

Projektujemy strony internetowe, które zawsze zgodne są przede wszystkim z wymaganiami i oczekiwaniami naszych Klientów. Jedni chcą prostej, pojedynczej strony służącej jedynie za wizytówkę firmy w internecie. Inni potrzebują rozbudowanej witryny z wielopoziomowym menu, która całościowo przedstawia ofertę firmy, cennik, katalogi, dokonania firmy albo sklep z jej produktami.

Oczywiście, jako specjaliści w swojej dziedzinie staramy się doradzić w kwestii układu graficznego witryny, jej treści i budowy. Na stronach, które oddajemy naszym Klientom, wykorzystujemy najnowsze technologie i popularne efekty graficzne (RWD, paralaxa). Dzięki czemu strony wyglądają tak samo dobrze na komputerze, tablecie jak i smartfonie. Staramy się również, aby nasza praca była nie tylko efektowna wizualnie. Będzie również przynosiła konkretny efekt w postaci jak najwyższych pozycji witryny w Google.

Ceny naszych realizacji uzależnione są od stopnia skomplikowania witryny jednak proste strony możemy wykonać już poniżej 200 zł netto. Po ustaleniu oczekiwań przedstawiamy wstępny projekt i dopiero po zaakceptowaniu realizujemy go do końca. Na każdym etapie prac jesteśmy otwarci na sugestie i poprawki zaproponowane przez zlecającego. Opłatę za realizację pobieramy zwykle po całkowitym zakończeniu prac.

Możemy również zaproponować inne nasze usługi. Zadbamy o bezproblemowe funkcjonowanie Twojego nowego serwisu.

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań. Na pewno będziemy w stanie zaproponować coś satysfakcjonującego.

 

Strony internetowe Kraków