Rezerwacje internetowe

Internetowe systemy rezerwacji

Umawiasz się ze swoimi klientami? Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji.

 

Dodamy do Twojej strony system rezerwacji internetowej – oferta dla hoteli, pensjonatów, gabinetów jak również innych serwisów, gdzie konieczne jest ustalenie określonego terminarza. Nasz system zapewnia pełną obsługę rezerwacji z możliwością komunikacji Gość -> Hotel -> Gość. Umożliwia również zarządzanie rezerwacjami przyjętymi przez telefon lub e-mail, które będą widoczne we wspólnym terminarzu na Twojej stronie internetowej.

Rezerwacje internetowe opracowaliśmy w kilku wariantach, które możemy dowolnie dostosować do Twoich potrzeb. Przygotowywaliśmy już systemy rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, gabinetów lekarskich, a także warsztatów samochodowych i kilku innych rodzajów działalności. Możliwość rezerwacji terminu/miejsca bezpośrednio przez Klienta daje możliwość lepszego zorganizowania pracy Twojej firmy. Wykorzystaj również ten potencjał.

W zależności od Twoich oczekiwań możemy dla Ciebie przygotować nową stronę internetową ze zintegrowanym systemem rezerwacji. Możemy też dołączyć nasz system do już istniejącej strony internetowej bez względu na to, jak jest napisana i jaka jest jej szata graficzna.

Do systemu rezerwacji możesz przekierować klientów również ze swojego profilu na Facebooku lub z dowolnego innego miejsca w sieci.

Skontaktuj się z nami i powiedz nam, jakie masz oczekiwania. Postaramy się zaspokoić Twoje potrzeby.

 

System rezerwacji internetowej