Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Cóż jest warta dobra strona, jeśli nie jest widoczna w wyszukiwarce Google?

 

Wypozycjonujemy Twoją stronę internetową na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach – Google, WP, Onet i innych.

Pozycjonowanie stron internetowych jest całym szeregiem zabiegów mających na celu pojawienie się adresu internetowego naszego Klienta jak najbliżej pierwszego miejsca wyników wyszukiwania. Dotyczy to przede wszystkim wyszukiwarki Google, jako że to właśnie z niej korzysta już ponad 80% wszystkich internautów. Niestety należy tu zaznaczyć, że proces taki jest dość czasochłonny (od kilku tygodni do kilku miesięcy). Również jego efekty nie są osiągnięte raz na zawsze. Większość właścicieli stron internetowych stara się, aby ich serwisy osiągnęły wysokie pozycje i utrzymywały się na nich. Dlatego stale kontrolujemy efekty naszej pracy, aby były one długotrwałe.

Przez wiele lat naszej pracy opracowaliśmy metody, dzięki którym Twoja strona może znaleźć się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Należy zaznaczyć, że google często karze obniżeniem pozycji strony, które w niedozwolony sposób wspięły się za wysoko. Nasze metody są skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne i efektywne.

Koszty pozycjonowania serwisu uzależnione są od konkurencyjności fraz, na jakie serwis ma być wyszukiwany w google. Wyślij nam informację o adresie Twojej strony i frazy, po wpisaniu których chcesz ją szybko znaleźć w wynikach wyszukiwania, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na wykonanie usługi.

 

 

Pozycjonowanie stron Kraków