Hosting

Hosting serwisów internetowych

Jeśli masz zamiar założyć nową stronę internetową, zapraszamy na nasze serwery.

 

Oferujemy nasze serwery internetowe dla Twojej strony, sklepu, poczty. Zapewniamy wysoką niezawodność i stałą dostępność usług – Twoja strona internetowa zawsze będzie włączona.

Możemy zająć się całym procesem uruchomienia Twojego nowego serwisu internetowego. Od rejestracji domeny (adresu internetowego), przez napisanie i uruchomienie strony internetowej, założenie kont poczty e-mail, po bieżącą administrację i dbanie o prawidłowe działanie serwisu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zarządzanie różnymi rodzajami serwisów. Zarówno małymi, prostymi wizytówkami, ale też rozbudowanymi serwisami z dużymi bazami danych, jak sklepy internetowe. Każda awaria serwera, na którym utrzymywane są strony internetowe może spowodować nie tylko jednorazową utratę klienta i związanego z tym zarobku, ale także spadek strony w wynikach wyszukiwania. A to już wiąże się z potencjalnym zmniejszeniem przychodów w dłuższym okresie czasu. Dlatego tak ważne jest zadbanie o dobrej jakości hosting i stały kontakt z obsługa techniczną Twojego serwisu internetowego.

Zapraszamy do nas, nie zawiedziesz się.

 

Hosting serwisów internetowych