internetowe systemy rezerwacji
sklepy internetowe
aplikacje na strony internetowe

 

 

Celem wszystkich naszych działań jest jak najlepsze wypromowanie witryny internetowej naszego Klienta. Efektem takiej promocji jest pojawienie się strony w początkowych pozycjach wyników wyszukiwania takich katalogów jak Google, Onet, Wirtualna Polska i innych. Przełoży się to bezpośrednio na wzrost liczby odwiedzin takiej witryny przez internautów, a w konsekwencji na wzrost liczby kontaktów biznesowych. 

Przyjmujemy zlecenia od różnorakich podmiotów więc "kontakt biznesowy" może w każdym przypadku znaczyć coś innego. Dla sklepu internetowego będzie to wzrost ilości sprzedanego towaru, dla firmy usługowej - zwiększenie się liczby zleceń z internetu, z kolei dla biura architektonicznego będzie on znaczył przedstawienie jego projektów szerokiej gamie potencjalnych klientów. Zawsze jednak u podstawy będzie leżało zaistnienie strony internetowej Klienta w świadomości internautów , a więc w Świecie Internetu.

Dla osiągnięcia tego celu posługujemy się trzema skutecznymi narzędziami marketingu internetowego :

- pozycjonowaniem stron internetowych

- internetową kampanią promocyjną

- boxami i linkami sponsorowanymi

Każde z tych narzędzi ma swoje wady i zalety, każde jest przeznaczone do osiągnięcia innego celu, jednak nadrzędnym celem zastosowania każdego z nich jest wypromowanie witryny internetowej naszego Klienta. Dlatego najbardziej skuteczną metodą promocji jest użycie wszystkich trzech metod jednocześnie. Pozwoli to na natychmiastowe rozpropagowanie strony/produktu Klienta w internecie, a zarazem pozostawi długookresowy efekt promocji w postaci wciąż rosnącej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami i podaj informacje o swojej stronie internetowej. Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę promocji Twojej witryny, decyzję o rozpoczęciu kampanii podejmiesz sam. 

Dla Klientów, którzy dopiero planują rozpoczęcie kariery swojej firmy w internecie oferujemy przygotowanie i utrzymanie (hosting) serwisu internetowego. W celu zapoznania się ze szczegółami tej oferty zapraszamy do naszego działu o przygotowaniu i utrzymaniu stron internetowych.

 
 

Podłącz się do Świata Internetu !!!

 

HOME | REZERWACJE | SKLEPY | APLIKACJE | STRONY INTERNETOWE | POZYCJONOWANIE | CENNIK | KLIENCI | O NAS | KONTAKT
Copyright © OOX.PL

polecamy: dobieranie lakierów