internetowe systemy rezerwacji
sklepy internetowe
aplikacje na strony internetowe

 

 

Wykonanie serwisów internetowych

Nasza firma przyjmuje zlecenia na zaprojektowanie i wykonanie serwisów internetowych. Dla naszych Klientów możemy przygotować zarówno prosty serwis składający się ze strony głównej i kilku podstron, mający za zadanie zaprezentowanie oferty Klienta, jak również duży portal, np. sklep internetowy, katalog biura turystycznego itp.

Najprostsze rozwiązanie, wybierane przez Klientów nie działających bezpośrednio w internecie, a jednocześnie chcących zaprezentować w sieci swoją ofertę (np. warsztat samochodowy, sklep bez sprzedaży internetowej) polega na przygotowaniu strony na podstawie jednego z zaproponowanych przez nas szablonów. Wzór graficzny i układ szablonu pozostaje taki sam, natomiast treść (teksty, zdjęcia) są zmieniane na te, które dostarczy Klient. Jest to rozwiązanie najtańsze i najszybsze. Z wzorami proponowanych przez nas szablonów można zapoznać się tutaj .

Strony internetowe dla Klientów, którzy cenią sobie oryginalność lub bardziej skomplikowane serwisy jak sklepy internetowe, bazy danych, katalogi lub galerie internetowe projektujemy od podstaw. Klient dostarcza nam materiały do umieszczenia na stronach internetowych, a nasi pracownicy przygotowują z nich kompletny serwis. Taki proces trwa zdecydowanie dłużej i jest dużo droższy, jadnak serwis jest niepowtarzalny i zaprojektowany dokładnie z zaleceniami i potrzebami Klienta.

W każdym przypadku cena usługi jest indywidualnie uzgadniana, a wszystkie etapy przygotowania serwisu wykonywane są w pełnej współpracy z Klientem, zgodnie z jego uwagami.

Utrzymanie stron internetowych (hosting)

Naszym Klientom proponujemy również usługę utrzymania stron internetowych na naszych serwerach. Wydajność serwera, jak również koszty jego dzierżawy uzależnione sa od potrzeb serwisu i wymagań Klienta. Zapewniamy pełną obsługę obejmującą wgranie danych na serwer, dbałość o jego funkcjonowanie i stałą dostępność stron w internecie, udostępnienie wymaganej ilości kont poczty e-mail jak również 24-o godzinne reagowanie w sytuacjach krtycznych (np wirus, włamanie zawieszenie się serwisu). Wykonujemy również regularnie kopie zapasowe danych Klientów, co umożliwia natychmiastowe przywrócenie funkcjonalności serwisu w przypadku awarii.

Przykładowe ceny naszych usług zawarte są w cenniku .

 
 

Zaprezentuj się w Świecie Internetu !!!

 

HOME | REZERWACJE | SKLEPY | APLIKACJE | STRONY INTERNETOWE | POZYCJONOWANIE | CENNIK | KLIENCI | O NAS | KONTAKT
Copyright © OOX.PL

polecamy: dobieranie lakierów