OOX.pl

zaawansowane usługi internetowe

Strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe w różnych technologiach

Tworzymy nowoczesne strony internetowe, nie tylko dobrze wyglądające, ale również efektywne i dobrze pozycjonujące się w wyszukiwarkach.

Projektujemy strony internetowe, które zawsze zgodne są przede wszystkim z wymaganiami i oczekiwaniami naszych Klientów. Jedni oczekują prostej, pojedynczej strony służącej jedynie za wizytówkę firmy w internecie. Inni potrzebują rozbudowanej witryny z wielopoziomowym menu, która całościowo przedstawia ofertę firmy, cennik, katalogi, dokonania firmy.

Oczywiście, jako specjaliści w swojej dziedzinie staramy się doradzić w kwestii układu graficznego witryny, jej treści i budowy. Na stronach, które oddajemy naszym Klientom, wykorzystywane są najnowsze technologie i popularne efekty graficzne (RWD, paralaxa), dzięki czemu strony wyglądają tak samo dobrze na komputerze, tablecie jak i smartfonie. Staramy się również, aby nasza praca była nie tylko efektowna wizualnie, ale również przynosiła konkretny efekt w postaci jak najwyższych pozycji witryny w Google.

Ceny naszych realizacji uzależnione są od stopnia skomplikowania witryny jednak proste strony możemy wykonać już poniżej 200 zł netto. Po ustaleniu oczekiwań przedstawiamy wstępny projekt i dopiero po zaakceptowaniu realizujemy go do końca. Na każdym etapie prac jesteśmy otwarci na sugestie i poprawki zaproponowane przez zlecającego. Opłatę za realizację pobieramy zwykle po całkowitym zakończeniu prac.

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań. Na pewno będziemy w stanie zaproponować coś satysfakcjonującego.

Strony internetow Kraków