OOX.pl

zaawansowane usługi internetowe

Sklepy internetowe

Zaprojektujemy sklep internetowy w oparciu o technologię najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb

Uruchomimy dla Ciebie sklep internetowy oparty na silniku Prestashop, WooCommerce lub innym, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Nie wszystkie sklepy internetowe działają w ten sam sposób. Jedne obsłużą sprawnie niewielką ofertę produktów, ale za to pozwolą na zaprezentowanie dużej ilości zdjęć, konfiguracji produktów, rozmiarów, kolorów itd. Inne sklepy pozwalają na wygodną sprzedaż hurtową i obsługę dużego asortymentu bez wdawania się w szczegóły związane z datalami kazdego pojedynczego produktu. Są oczywiście sklepy, które łączą to wszystko, ale wymagają potężnych serwerów i kilku pracowników do ich obsługi. A rzadko kto potrzebuje takiego "kombajnu".

Zaproponujemy dla Ciebie rozwiązanie, które będzie wymagało jedynie minimalnej wiedzy i nakładu pracy przy dodawaniu nowych produktów i obsłudze całego procesu sprzedaży. A jednocześnie Twoi Klienci z przyjemnością wrócą na Twoję stronę po kolejne zakupy.

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami wybierzemy odpowiednią platformę sprzedażową, dodamy do niej płatności elektroniczne i różne możliwości wysyłki towarów, zaprojektujemy całą witrynę wraz z układem graficznym i przeszkolimy Cię w obsłudze sklepu. W razie potrzeby będziemy wspomagać Cię naszymi radami i na bieżąco rozwiązywać problemy z obsługą sklepu. Możemy również zająć się całą administracją sklepu, dodawania nowych towarów i obsługą sprzedaży pozostawiając Tobie tylko kwestie pakowania i wysyłki sprzedanych produktów.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie dobre rozwiązanie.

Sklep internetowy