internetowe systemy rezerwacji
sklepy internetowe
aplikacje na strony internetowe

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych jest całym szeregiem zabiegów mających na celu pojawienie się adresu internetowego naszego Klienta jak najbliżej pierwszego miejsca wyników wyszukiwania przede wszystkim wyszukiwarki Google, jako że to właśnie z niej korzysta już ponad 80% wszystkich internautów. Niestety należy tu zaznaczyć, że proces taki jest dość czasochłonny (od kilku tygodni do kilku miesięcy), jednak jego efekty są długotrwałe.

Cały proces pozycjonowania witryny składa się z kilku etapów:

- Klient podaje adres serwisu, którego pozycjonowanie chce nam zlecić oraz frazy, pod jakimi pozycjonowany serwis powinien pojawiać się wyszukiwarkach. Fraza to jedno słowo (np. remonty) lub cały zwrot (np. remonty domów Katowice). Są to hasła, jakie potencjalni zleceniodawcy naszego Klienta wpisują w wyszukiwarce. 

- Nasi specjaliści analizują serwis Klienta, zaproponowane frazy i ich popularność wśród zapytań kierowanych do wyszukiwarek. Na tej podstawie określają czas i koszt pozycjonowania. Przedstawiają Klientowi gotową ofertę. Na tym etapie możemy zaproponować zmiany pozycjonowanych fraz na takie, które lepiej będą pasowały do profilu działalności naszego Klienta (np. zamiast "naprawa samochodów" dla firmy działającej tylko w rejonie Krakowa zaproponujemy "naprawa samochodów Kraków" . Zwiększy to skuteczność pozycjonowania i skróci jego czas, nie zawężając przy tym ilości potencjalnych zleceniodawców). Oczywiście ostateczna decyzja należy do Klienta.

- Po dojściu do consensusu przystępujemy do pracy. Pozycja serwisu internetowego naszego Klienta w wynikach wyszukiwarek będzie się stopniowo zwiększać aż do miejsc na topie wyników wyszukiwania. Dla mało konkurencyjnych fraz osiągnięcie wyniku w pierwszej 10 zajmie od 6-8 tygodni. Dla bardziej konkurencyjnych - nawet kilka miesięcy. 

- To Klient decyduje, kiedy osiągnięty wynik go satysfakcjonuje. Dla jednych już miejsce w pierwszej 20-ce będzie wystarczające, dla innych liczy się jedynie miejsce 1. Jednak z przeprowadzonych badań wynika, że miejsca od 3 - 1 w wynikach wyszukiwania praktycznie gwarantują wejście internauty, który korzysta z wyszukiwarki na Twoją stronę. Natomiast tylko ok.1% internautów zagląda dalej, niż na poz.30 wyników wyszukiwania.

Efekt jaki osiągniemy w trakcie pozycjonowania serwisu nie będzie niestety stały. Na rynku istnieje konkurencja więc zapewne niejedna firma będzie zlecać pozycjonowanie swojej strony internetowej na podobną frazę (np. istnieje na pewno co najmniej kilka serwisów samochodowych w Krakowie, które chcą pozyskać zleceniodawców z internetu). Dlatego po osiągnięciu wysokiej pozycji należy kontynuować zabiegi związane z pozycjonowaniem, aby tą pozycję utrzymać.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami i podaj informacje o swojej stronie internetowej. Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę pozycjonowania Twojej witryny, decyzję o rozpoczęciu kampanii podejmiesz sam. 

 
 

Pozwól się podłączyć do Świata Internetu !!!

 

HOME | REZERWACJE | SKLEPY | APLIKACJE | STRONY INTERNETOWE | POZYCJONOWANIE | CENNIK | KLIENCI | O NAS | KONTAKT
Copyright © OOX.PL

polecamy: dobieranie lakierów