OOX.pl

zaawansowane usługi internetowe

Pozycjonowanie stron

Cóż jest warta dobra strona, jeśli nie jest widoczna w wyszukiwarce Google?

Wypozycjonujemy Twoją stronę internetową na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach - Google, WP, Onet i innych.

Pozycjonowanie stron internetowych jest całym szeregiem zabiegów mających na celu pojawienie się adresu internetowego naszego Klienta jak najbliżej pierwszego miejsca wyników wyszukiwania przede wszystkim wyszukiwarki Google, jako że to właśnie z niej korzysta już ponad 80% wszystkich internautów. Niestety należy tu zaznaczyć, że proces taki jest dość czasochłonny (od kilku tygodni do kilku miesięcy), a jego efekty nie są osiągnięte raz na zawsze. Większość właścicieli stron internetowych stara się, aby ich serwisy osiągnęły wysokie pozycje, więc pozycjonowanie musi być stale kontrolowane i wspomagane, aby efekty były długotrwałe.

Przez wiele lat naszej pracy opracowaliśmy metody, dzięki którym Twoja strona może znaleźć się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Należy zaznaczyć, że google często karze obniżeniem pozycji strony, które w niedozwolony sposób wspięły się za wysoko. Nasze metody są skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne i efektywne.

Koszty pozycjonowania serwisu uzależnione są od konkurencyjności fraz, na jakie serwis ma być wyszukiwany w google. Wyślij nam informację o adresie Twojej strony i frazy, po wpisaniu których Twoja strona ma być szybko znaleziona, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na wykonanie usługi.

 

pozycjonowanie stron